Kurs obejmuje 100 godzin szkoleniowych, a w programie znajdą się między innymi następujące zagadnienia: czynności codzienne, przedmioty codziennego użytku, praca, zdrowie czy mieszkanie i zwroty grzecznościowe.
Uczestnikom przysługuje stypendium szkoleniowe.
Wnioski można składać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie przy ul. Krasickiego 17a. Zapraszamy!
***Запрошення на курси польської мови для громадян України
Голова Районної Ради м. Бендзіна Себастіан Шаленець разом з директором Районного Центру Зайнятості в Бендзіні Войцехом Олесінським щиро запрошують громадян України, зареєстрованих в PUP Będzin як безробітних, на курси польської мови на рівні А1
Курс займає 100 лекційних годин, а в програма включатиме наступні теми: повсякденні справи, предмети щоденного вжитку, робота, здоров'я, помешкання та ввічливі фрази.
Учасники лекцій отримають стипендію за навчання.
Заяви можна складати в Районному Центрі Зайнятості в Бендзіні (PUP Będzin) за вул. Красицького 17а (ul. Krasickiego 17a). Запрошуємо!
![ukr](/documents/1463484/17850259/kurs%20pl.jpg/81cdfcee-81e6-4b5f-a3ba-01cd10b92a0b)
![ukr](/documents/1463484/17850259/kurs%20ukr.jpg/58cdb295-bd89-4a9e-83f5-0f12c720eceb)